تبلیغات
متن ترانه ها
«تئاتر- موسیقی» ترانه‌های قدیمی به کارگردانی محمد رحمانیان، انتخاب قطعات فردین خلعتبری و خوانندگی علی زند وکیلی در روزهای ۲۷ تا ۲۹ شهریور ماه در سالن همایش‌های صدا و سیمای مشهد اجرا می‌شود.

علی زند وکیلی خواننده این «تئا‌تر –موسیقی» در گفت‌و‌گو با «موسیقی ما» در این باره گفت: مطابق آنچه مردم در اجرای ترانه‌های قدیمی و در شهرهای تهران و شیراز به یاد دارند این «تئاتر- موسیقی» که اپیزودهای آن بر اساس آهنگ‌های ماندگار و قدیمی از جمله «چو مرغ شب»، «ساری گلین» و... نگاشته شده، در مشهد هم اجرا خواهد شد.

خواننده قطعه خاطره انگیز «ناردونه» با اشاره به نام سامان احتشامی به عنوان نوازنده پیانو در این اجرا گفت: قرار بود «ترانه‌های قدیمی» در اصفهان، رشت و بندعباس هم اجرا شود اما به خاطر درگیری بازیگرانی همچون سرکار خانم نصیر‌پور و آقای عمرانی هماهنگ کردن گروه برای رفتن به شهرستان‌ها مشکل است.

این خواننده شیرازی همچنین درباره علاقه‌مندی خودش به حضور در این عرصه گفت: تجربه ترانه‌های قدیمی و ترانه‌های محلی برای من بسیار شیرین بود و آن‌ها را دوست داشتم. وی همچنین در بخش پایانی سخنانش از اجرای تمامی قطعاتی که تاکنون اجرای آن‌ها را به عهده داشته در کنسرتی در مهر ماه خبر داد.

گفتنی است ترانه‌های انتخاب شده برای اجرا در «تئا‌تر – موسیقی» ترانه‌های قدیمی اثر بزرگانی همچون «روح الله خالقی»، «همایون خرم»، «وفایی» و «می‌ن باشیان» است.


منبع : موسیقی ما
طبقه بندی: اخبار دنیای موسیقی،
برچسب ها:اخبار موسیقی، کنسرت در مشهد، کنسرت ترانه های قدیمی، کنسرت، کنسرت علی زند وکیلی در مشهد،